NETRIC s.r.o.

Hledáte pomoc v oblasti IT?

Pomůžeme Vám s poradenstvím, zavedením, instalací a správou firemních počítačových sítí. Navrhneme Vám optimální řešení v závislosti na Vaše jak technické, ale i finanční podmínky. Jsme také připraveni dodat odpovídající výkonný hardware.

Nabízíme údržbu vašich hardwarových součástí ve vaší společnosti. Vždy se může vyskytnout situace, že výpočetní technika přestane být aktivní. Po dobu opravy nebo likvidace nahradíme nefunkční počítač naším majetkem provozuschopným ve Vaší vnitropodnikové síti. Co to znamená: Po spuštění bude okamžitě napojen do vašeho Informačního systému, na adresáře sdílených na podnikových serverech, elektronickou poštu zaměstnance a napojení na Intranet a Internet.

Naše firma je vám také připravena navrhnout, připravit a instalovat přímo ve vašem podniku hardware dle požadavků a přání. Vždy se snažíme, aby náklady podniku splnily osvědčené pravidlo „poměr – cena - výkon“.

Zaručujeme teké okamžitou dostupnost potřebných tiskových náplní pro vaši organizaci. Tedy držení skladem laserových tonerů, inkoustových náplní nebo dalších tiskových potřeb pro zakoupené tiskárny.

 

Popis služby:

  • pravidelná kontrola hardware přímo ve Vaší firmě v denních až jednoměsíčních intervalech. Spravujeme počítače a počítačové sítě platforem Linux, Novell, Windows.
  • instalace nového software a hardware
  • garantované řešení technického problému, smluvní počet standardních profylaktických zásahů v ceně. Slevy na materiál při servisu Vašich zařízení.
  • helpdesk, poradenská činnost telefonicky a po Internetu
  • podpora Vašich pracovníků v širokém spektru SW aplikací a školení obsluhy
  • konzultace a poradenství a zajištění nákupu nového software a hardware.
  • slevy až 100% na tvorbu a vystavení Vašich prezentací na Internetu
  • podpora vybraného sortimentu účetních a informačních systémů.

Proč si nás zvolit?

Zkušenosti, přesnost, flexibilita.

Zaměřujeme se na komplexní dodávky zařízení z oblasti IT včetně integrovaných informačních systémů a tvorby software na zakázku.

Poskytujeme správu firemních sítí a vlastní vývoj software.

Základním produktem je obchodně – výrobní informační software eCompany systém se zaměřením na strojírenskou výrobu, který je určen pro řízení a ukládání podnikových informačních toků ve středně velkých a malých společností.

Je naší maximální snahou poskytovat řešení a služby zákazníkům, kteří hledají kvalitní externí pomoc v rozvoji a údržbě jejich firemních informačních technologií. Našimi klienty jsou právnické a i fyzické osob.

Vybrané reference:

NASPE - Petr Kovářík
JH-METAL s.r.o.
ZEKA plus, s.r.o.
BSK industrial s.r.o.
NTS Prometal Machining s.r.o.
Vlastro s.r.o.
Kovex Újezd s.r.o.
CENTECH s.r.o.
Vamak s.r.o.
LAURUS, s.r.o.