Já jsem eCompany

Velmi rád pracuji pro výrobní podniky a také i pro administrativní kanceláře. Díky univerzálnímu jádru a široké škále modulů jsem připraven pro téměř jakoukoliv činnost. 

Jsem software, který je přehledný, nenáročný a vysoce výkonný.

Moji vývojáři se přísně drží sloganu "Vaše práce bude přehlednější". Hlavní důraz kladou na zaznamenávání a vyhodnocování podnikových informačních toků od oblastí přijatého obchodního případu,  dále pak průchod vlastní výrobou, anebo nákupů, evidence jakosti a sledovaní spokojenosti zákazníka. Kombinací cenové dostupnosti a výkonnými funkcemi vám eCompany umožní další růst vaší společnosti. Oceníte především centralizaci podnikových dat na vyspělých technologiích a snadný přístup k nim. Pokud si budete přát, třeba i z domova....

Mám velké vyhledávací a filtrační schopnosti. Další předností je i snadné vytváření a úpravy tiskových sestav, které lze dále zpracovávat v běžném kancelářském software (Excel, Word…), odesílání elektronickou poštou a to buď integrovaným email conectorem nebo přes default poštovního klienta. Jsem schopen pro připojení na používané docházkové systémy, systémy sběru dat s čárovým kódem a kdykoliv se elektronicky připojím absolutně kdekoliv... 

 

Co umím:

  • softwarově řídit jakoukoliv výrobu
  • evidovat náklady na Vaš obchodní případy
  • podporuji řízení jakosti dle řady ISO 9001


S čím Vám můžu pomoci

  • detailně zjistit náklady na vaše obchodní případy
  • kdykoliv detailně dohledat historii ("kdo,kdy,jak a co vyrobil")
  • porovnávat, vyhodnocovat plánované a skutečné náklady na přijaté obchodní případy

 

Přečtěte si o mě víc na mé hlavní webové stránce: http://www.strojar.cz

Proč si nás zvolit?

Zkušenosti, přesnost, flexibilita.

Zaměřujeme se na komplexní dodávky zařízení z oblasti IT včetně integrovaných informačních systémů a tvorby software na zakázku.

Poskytujeme správu firemních sítí a vlastní vývoj software.

Základním produktem je obchodně – výrobní informační software eCompany systém se zaměřením na strojírenskou výrobu, který je určen pro řízení a ukládání podnikových informačních toků ve středně velkých a malých společností.

Je naší maximální snahou poskytovat řešení a služby zákazníkům, kteří hledají kvalitní externí pomoc v rozvoji a údržbě jejich firemních informačních technologií. Našimi klienty jsou právnické a i fyzické osob.

Vybrané reference:

NASPE - Petr Kovářík
JH-METAL s.r.o.
ZEKA plus, s.r.o.
BSK industrial s.r.o.
NTS Prometal Machining s.r.o.
Vlastro s.r.o.
Kovex Újezd s.r.o.
CENTECH s.r.o.
Vamak s.r.o.
LAURUS, s.r.o.