eCompany

Vaše práce bude přehlednější

Informační systém eCompany je určen pro výrobní podniky i administrativní kanceláře. Díky univerzálnímu jádru a široké škále modulů je možné tento systém použít pro téměř jakoukoliv činnost.

Nabízíme vám software, který je přehledný, nenáročný a vysoce výkonný.

Při jeho vývoji se přísně držíme sloganu "Vaše práce bude přehlednější"
,tzn., že hlavní důraz klademe na zaznamenávání a vyhodnocování podnikových informačních toků od oblastí přijatého obchodního případu, dále pak průchod vlastní výrobou, anebo nákupů, evidence jakosti a sledovaní spokojenosti zákazníka. Kombinací cenové dostupnosti a výkonnými funkcemi vám eCompany umožní další růst vaší společnosti.

Oceníte především centralizaci podnikových dat na vyspělých technologiích a snadný přístup k nim. Pokud si budete přát, třeba i z domova.... eCompany má velké vyhledávací a filtrační schopnosti. Další předností je i snadné vytváření a úpravy tiskových sestav, které lze dále zpracovávat v běžném kancelářském software (Excel, Word…), odesílání elektronickou poštou a to buď integrovaným email conectorem nebo přes default poštovního klienta (Outlook, Outlook Express).

Proč si nás zvolit?

Zkušenosti, přesnost, flexibilita.

Zaměřujeme se na komplexní dodávky zařízení z oblasti IT včetně integrovaných informačních systémů a tvorby software na zakázku.

Poskytujeme správu firemních sítí a vlastní vývoj software.

Základním produktem je obchodně – výrobní informační software eCompany systém se zaměřením na strojírenskou výrobu, který je určen pro řízení a ukládání podnikových informačních toků ve středně velkých a malých společností.

Je naší maximální snahou poskytovat řešení a služby zákazníkům, kteří hledají kvalitní externí pomoc v rozvoji a údržbě jejich firemních informačních technologií. Našimi klienty jsou právnické a i fyzické osob.

Vybrané reference:

NASPE - Petr Kovářík
JH-METAL s.r.o.
ZEKA plus, s.r.o.
BSK industrial s.r.o.
NTS Prometal Machining s.r.o.
Vlastro s.r.o.
Kovex Újezd s.r.o.
CENTECH s.r.o.
Vamak s.r.o.
LAURUS, s.r.o.