Stáhněte si

Materiálová kalkulačka

Jak okamžitě zjistit cenu za použitý materiál ve strojní výrobě?
Zdá se, že to není žádný problém. Cenu od dodavatelů společně s danou měrnou jednotkou vypočítá spousta lidí. Ale proč si přidělávat manuální práci a čas na kontrolu (i když v tomto případě se nepočítá s zpětnou kontrolou) klasického výpočtu.
Pro počítač je to otázka několika milisekund. Nehledě na úpravu, bezchybný výpočet a zpětnou vazbu. Zkuste si stáhnout materiálovou kalkulačku, která je součástí eCompany systém - software pro kalkulaci cen a řízení jakosti strojní výroby.

Stáhnout Materiálovou kalkulačku

Výpočet pravoúhlých souřadnic na roztečné kružnici

Snadný výpočet souřadnic otvorů na roztečné kružnici s možností uložení do textového souboru.

Stáhnout Výpočet pravoúhlých souřadnic na roztečné kružnici

Proč si nás zvolit?

Zkušenosti, přesnost, flexibilita.

Zaměřujeme se na komplexní dodávky zařízení z oblasti IT včetně integrovaných informačních systémů a tvorby software na zakázku.

Poskytujeme správu firemních sítí a vlastní vývoj software.

Základním produktem je obchodně – výrobní informační software eCompany systém se zaměřením na strojírenskou výrobu, který je určen pro řízení a ukládání podnikových informačních toků ve středně velkých a malých společností.

Je naší maximální snahou poskytovat řešení a služby zákazníkům, kteří hledají kvalitní externí pomoc v rozvoji a údržbě jejich firemních informačních technologií. Našimi klienty jsou právnické a i fyzické osob.

Vybrané reference:

NASPE - Petr Kovářík
JH-METAL s.r.o.
ZEKA plus, s.r.o.
BSK industrial s.r.o.
NTS Prometal Machining s.r.o.
Vlastro s.r.o.
Kovex Újezd s.r.o.
CENTECH s.r.o.
Vamak s.r.o.
LAURUS, s.r.o.