OUTSOURCING
Pomůžeme vám s poradenstvím, zavedením, instalací a správou firemních počítačových sítí.

NAVRHNEME VÁM OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ V ZÁVISLOSTI NA VAŠE JAK TECHNICKÉ, ALE I FINANČNÍ PODMÍNKY. JSME TAKÉ PŘIPRAVENI DODAT ODPOVÍDAJÍCÍ VÝKONNÝ HARDWARE. Nabízíme údržbu vašich hardwarových součástí ve vaší společnosti. Vždy se může vyskytnout situace, že výpočetní technika přestane být "aktivní". Po dobu opravy nebo likvidace nahradíme nefunkční počítač naším majetkem provozuschopným ve Vaší vnitropodnikové síti. Co to znamená: Po spuštění bude okamžitě napojen do vašeho Informačního systému, na adresáře sdílených na podnikových serverech, elektronickou poštu zaměstnance a napojení na Intranet a Internet. Naše firma je vám také připravena navrhnout, připravit a instalovat přímo ve vašem podniku hardware dle požadavků a přání. Vždy se snažíme, aby náklady podniku splnily osvědčené pravidlo „poměr – cena - výkon“. Zaručujeme teké okamžitou dostupnost potřebných tiskových náplní pro vaši organizaci. Tedy držení skladem laserových tonerů, inkoustových náplní nebo dalších tiskových potřeb pro zakoupené tiskárny.

  • pravidelná kontrola hardware přímo ve Vaší firmě v denních až jednoměsíčních intervalech. Spravujeme počítače a počítačové sítě platforem Linux, Novell, Windows.
  • instalace nového software a hardware
  • garantované řešení technického problému, smluvní počet standardních profylaktických zásahů v ceně. Slevy na materiál při servisu Vašich zařízení.
  • helpdesk, poradenská činnost telefonicky a po Internetu
  • podpora Vašich pracovníků v širokém spektru SW aplikací a školení obsluhy
  • konzultace a poradenství a zajištění nákupu nového software a hardware.
  • slevy až 100% na tvorbu a vystavení Vašich prezentací na Internetu
  • podpora vybraného sortimentu účetních a informačních systémů.

ZAKÁZKOVÝ SOFTWARE
Navrhneme a vytvoříme specifické aplikace přesně podle požadavků vaší společnosti.

Technologicky můžeme vycházet nejen ze základu eCompany, ale také z vašich interních elektronických systémů. Součástí provedení software je vypracování počáteční analýzy problému, stanovení cenové kalkulace a časového plánu.


Proč software na zakázku:

  • váš současný systém nemá požadované vlastnosti a funkce
  • cena za rozšíření do současného systému je příliš vysoká a nebo není možná

Naši klienti

Našimi klienty jsou právnické a i fyzické osoby.

NTS Prometal vyrábí a dodává komponenty, moduly a části strojů podle výkresové dokumentace zákazníka. Naše přidaná hodnota umožňuje předním světovým výrobcům strojů, přístrojů a zařízení v širokém spektru průmyslových oborů se soustředit na vlastní vývoj, prodej a doprovodné služby s tím, že NTS Prometal přebírá zodpovědnost za výrobu a montáž částí jejich finálních produktů.

NTS Prometal Machining s.r.o.

(eCompany systém, správa sítí)

Zabýváme se přesným CNC obráběním dílů kovových i plastových, kusovou a malosériovou výrobou přesných dílů pro jedoúčelové stroje a automatizační zařízení. Nevyhýbáme se ani "větším" sériím např. pro automobilový průmysl (BMW).

CENTECH s.r.o.

(eCompany systém)

Firma se zabývá zakázkovou výrobou kusové a malosériové produkce, kompletní třískové CNC obrábění včetně povrchových úprav, tepelného zpracování a drobné montáže.

JH-METAL s.r.o.

(eCompany systém, správa sítí)

Společnost ZEKA plus, s.r.o., je dynamicky se rozvíjející soukromá společnost působící v segmentu trhu zaměřeného na: Komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, v oblasti technických zařízení se zvýšenou mírou rizika a v oblasti koordinátora BOZP na staveništi. Komplexní služby v oblasti přesného strojírenství s moderními technologiemi a CNC strojním vybavením s využitím kvalitních přesných nástrojů. Komplexní služby v oblasti svařování kovu a plastů. Fungující svářečská škola v oblasti svařování kovů a plastů. Konvenční svařování a svářečský dozor EWE a EWT.

ZEKA plus, s.r.o.

(eCompany systém, správa sítí)

Naše společnost Vám nabízí práce v oblasti kovoobrábění, nástrojařství, lisovací nástroje, kusová a malosériová výroba. Máme dlouholeté zkušenosti a bohaté zkušenosti v navrhování a výrobě prototypových součástek pro automobilový průmysl. Provádíme 5-osé CNC frézování, soustružení a elektroerozivní obrábění. Pro výrobu používáme vysoce profesionální nástroje a zařízení, díky čemuž zaručujeme kvalitu a přesnost každého našeho výrobku. Jsme ryze českou rodinnou firmou. Svou práci děláme poctivě, svědomitě a precizně.

Zakázková kovovýroba Petr Kovařík

(eCompany systém)

Společnost vyrábí strojírenské díly výhradně na zakázku. Vyrábíme přesné součásti obráběcích strojů a brusek, součásti jednoúčelových strojů, rámy forem pro vstřikování plastů, desky lisovacích nástrojů, upínací a montážní přípravky, nástrojařské práce různého charakteru.

LAURUS, s.r.o.

(eCompany systém)

Objednejte si zdarma nezávaznou prezentaci software v našich prostorách, anebo přímo u Vás v podniku

NETRIC s. r. o., Dlouhá 637, 763 21 Slavičín, IČ: 04330846 DIČ: CZ04330846
Telefon: +420 777 278 933