JÁ JSEM ECOMPANY, SOFTWARE PRO ŘÍZENÍ PODNIKU
Jsem přehledný, nenáročný a vysoce výkonný.

Velmi rád pracuji pro výrobní podniky a také i pro administrativní kanceláře. Díky univerzálnímu jádru a široké škále modulů jsem připraven pro téměř jakoukoliv činnost.

Moji vývojáři se přísně drží sloganu "Vaše práce bude přehlednější". Hlavní důraz kladou na zaznamenávání a vyhodnocování podnikových informačních toků od oblastí přijatého obchodního případu, dále pak průchod vlastní výrobou, anebo nákupů, evidence jakosti a sledovaní spokojenosti zákazníka. Kombinací cenové dostupnosti a výkonnými funkcemi vám eCompany umožní další růst vaší společnosti.

Oceníte především centralizaci podnikových dat na vyspělých technologiích a snadný přístup k nim. Pokud si budete přát, třeba i z domova.... Mám velké vyhledávací a filtrační schopnosti. Další předností je i snadné vytváření a úpravy tiskových sestav, které lze dále zpracovávat v běžném kancelářském software (Excel, Word…), odesílání elektronickou poštou a to buď integrovaným email conectorem nebo přes default poštovního klienta. Jsem schopen pro připojení na používané docházkové systémy, systémy sběru dat s čárovým kódem a kdykoliv se elektronicky připojím absolutně kdekoliv...

Přečtěte si o mě víc na mé hlavní webové stránce: http://www.strojar.cz


Co umím a s čím Vám můžu pomoci:

  • softwarově řídit jakoukoliv výrobu
  • podrobně evidovat náklady na Vaš obchodní případy
  • podporuji řízení jakosti dle řady ISO 9001
  • detailně zjistit náklady na vaše obchodní případy
  • kdykoliv detailně dohledat historii ("kdo,kdy,jak a co vyrobil")
  • porovnávat, vyhodnocovat plánované a skutečné náklady na přijaté obchodní případy

Naši klienti

Našimi klienty jsou právnické a i fyzické osoby.

NTS Prometal vyrábí a dodává komponenty, moduly a části strojů podle výkresové dokumentace zákazníka. Naše přidaná hodnota umožňuje předním světovým výrobcům strojů, přístrojů a zařízení v širokém spektru průmyslových oborů se soustředit na vlastní vývoj, prodej a doprovodné služby s tím, že NTS Prometal přebírá zodpovědnost za výrobu a montáž částí jejich finálních produktů.

NTS Prometal Machining s.r.o.

(eCompany systém, správa sítí)

Zabýváme se přesným CNC obráběním dílů kovových i plastových, kusovou a malosériovou výrobou přesných dílů pro jedoúčelové stroje a automatizační zařízení. Nevyhýbáme se ani "větším" sériím např. pro automobilový průmysl (BMW).

CENTECH s.r.o.

(eCompany systém)

Firma se zabývá zakázkovou výrobou kusové a malosériové produkce, kompletní třískové CNC obrábění včetně povrchových úprav, tepelného zpracování a drobné montáže.

JH-METAL s.r.o.

(eCompany systém, správa sítí)

Společnost ZEKA plus, s.r.o., je dynamicky se rozvíjející soukromá společnost působící v segmentu trhu zaměřeného na: Komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, v oblasti technických zařízení se zvýšenou mírou rizika a v oblasti koordinátora BOZP na staveništi. Komplexní služby v oblasti přesného strojírenství s moderními technologiemi a CNC strojním vybavením s využitím kvalitních přesných nástrojů. Komplexní služby v oblasti svařování kovu a plastů. Fungující svářečská škola v oblasti svařování kovů a plastů. Konvenční svařování a svářečský dozor EWE a EWT.

ZEKA plus, s.r.o.

(eCompany systém, správa sítí)

Naše společnost Vám nabízí práce v oblasti kovoobrábění, nástrojařství, lisovací nástroje, kusová a malosériová výroba. Máme dlouholeté zkušenosti a bohaté zkušenosti v navrhování a výrobě prototypových součástek pro automobilový průmysl. Provádíme 5-osé CNC frézování, soustružení a elektroerozivní obrábění. Pro výrobu používáme vysoce profesionální nástroje a zařízení, díky čemuž zaručujeme kvalitu a přesnost každého našeho výrobku. Jsme ryze českou rodinnou firmou. Svou práci děláme poctivě, svědomitě a precizně.

Zakázková kovovýroba Petr Kovařík

(eCompany systém)

Společnost vyrábí strojírenské díly výhradně na zakázku. Vyrábíme přesné součásti obráběcích strojů a brusek, součásti jednoúčelových strojů, rámy forem pro vstřikování plastů, desky lisovacích nástrojů, upínací a montážní přípravky, nástrojařské práce různého charakteru.

LAURUS, s.r.o.

(eCompany systém)

Objednejte si zdarma nezávaznou prezentaci software v našich prostorách, anebo přímo u Vás v podniku

NETRIC s. r. o., Dlouhá 637, 763 21 Slavičín, IČ: 04330846 DIČ: CZ04330846
Telefon: +420 777 278 933